П`ятниця, 17.05.2024, 09:29
Вітаю Вас Гість | RSS

Все для студента… Вчись на відмінно!!!

Реклама
Наше опитування
Матеріали з яких дисциплін Ви хотіли б бачити:
Всього відповідей: 103
Статистика
Seo анализ сайта
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Каталог файлів

Головна » Файли » Доповіді » Фінанси [ Додати матеріал ]

Фінансові результати діяльності акціонерного товариства
31.03.2012, 10:15

Фінансові результати діяльності підприємства характеризують результативність його розвитку і відображаються певними показниками. До основних з них відносяться: чистий дохід, валовий прибуток, прибуток, чистий прибуток, чистий прибуток на одну просту акцію, дивіденди на одну просту акцію.

Дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) відображає загальний дохід від реалізації без вирахування наданих знижок, повернення проданих товарів та непрямих податків. Чистий дохід (виручка) від реалізації продукції - це дохід від реалізації за вирахування непрямих податків, зборів, знижок тощо.

Валовий прибуток (збиток) розраховується як різниця між чистим доходом від реалізації продукції і її собівартістю. Прибуток (збиток) від операційної діяльності визначається як алгебраїчна сума валового прибутку (збитку), іншого операційного доходу, адміністративних витрат, витрат на збут та інших операційних витрат.

Прибуток (збиток) від звичайної діяльності до оподаткування визначається як алгебраїчна сума прибутку (збитку) від операційної діяльності, фінансових та інших доходів, фінансових та інших витрат.  

Прибуток (збиток) від звичайної діяльності розраховується як різниця між прибутком  від звичайної діяльності до оподаткування та сумою податків з прибутку.

Чистий прибуток (збиток) розраховується як алгебраїчна сума прибутку (збитку) віл звичайної діяльності та надзвичайного прибутку, надзвичайного збитку та податків з надзвичайного прибутку. Середньорічна кількість простих акцій - це середньозважена кількість простих акцій, які перебували в обігу протягом звітного періоду. Скоригована середньорічна кількість простих акцій розраховується як середньорічна кількість простих акцій, що можуть бути випущеними в обіг згідно з укладеними угодами (опціонами, ф'ючерсними контрактами, тощо).

Скоригований чистий прибуток на одну просту акцію розраховується діленням скоригованої суми чистого прибутку на скориговану середньорічну кількість простих акцій, що знаходяться в обігу.

Величина скоригованого чистого прибутку (збитку) відображає максимально можливе зменшення прибутку (або збільшення збитку) у випадках конвертації простих акцій без відповідного збільшення активів АТ.

Для розрахунку скоригованого чистого прибутку чистий прибуток АТ зменшується на дивіденди, що виплачуються на привілейовані акції, а також збільшується на суму дивідендів (після виплати податків і процентів) на потенціальні прості акції і на суму змін в доходах (витратах), що виникають у випадках конвертації розбавляючих простих акцій. До таких доходів (витрат) відносяться дивіденди на привілейовані акції та проценти, що виплачуються на конвертовані облігації.

Категорія: Фінанси | Додав: dima-kruglyak
Переглядів: 1060 | Завантажень: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Погода
Курс валют
Закладки
Реклама
Пошук
3D облако тегов

home-nauka.ucoz.ua © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz